Nie ma meetupów w okolicy? Zorganizuj je sam.

(zaktualizowane )

To jest wpis z serii 1 sukces dziennie.

W tej serii publikuję codziennie jeden sukces, który osiągnąłem poprzedniego dnia. To praktyczna implementacja podejścia z książki Show Your Work!

Codziennie zapisuję swoje postępy w SlowTracker – aplikacji do zapisywania sukcesów. Następnego dnia rano wybieram jeden lub kilka i tworzę z nich krótki post.

Po rozmowie z Łukaszem Suskim o networkingu, zaproponowałem spotkanie w Suchej Beskidzkiej na kawę w gronie kilku przedsiębiorców. To pierwszy krok do zbudowania organizacji networkingowej.

Pracuję nad koncepcją networkingu online od jakiegoś czasu. Śliślej rzecz biorąc, od 2019 roku. Mieszkając w Zawoi. Mam daleko do wszystkich większych ośrodków miejskich, w których coś się dzieje. Wyjazd na meetup to albo pobudka o 4 rano i powrót po południu albo wyjazd po odebraniu dzieci z przedszkola i powrót o północy. Zazwyczaj schodzi na 1 spotkanie cały dzień roboczy. To ogromny koszt organizacyjny i czasowy.

Networking potrzebny jest mi zwłaszcza teraz. Szukam coachów, szkoleniowców i terapeutów, którzy mogliby przetestować i polecić swoim klientom aplikację SlowTracker.

Zapisz się do mojego newslettera

Wszystkie najnowsze posty i projekty dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki e-mail.